Korpus Urzędników Wyborczych w województwie świętokrzyskim

WYKAZ URZĘDNIKÓW WYBORCZYCH W POSZCZEGÓLNYCH GMINACH NA OBSZARZE WŁAŚCIWOŚCI DELEGATURY (WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE)

(stan na dzień 23 września 2019 r.)

Lp. Nazwa jednostki Imię i nazwisko
1 m.n.p.p Kielce Anna CHWASTOWSKA
Łukasz GOŁDA
2 m. Ostrowiec Świętokrzyski Kamil STOJEK
Mariusz MROCZEK
3 m. Skarżysko-Kamienna Damian GRZELKA
4 m. Starachowice Jerzy WITKOWSKI
5 m.gm. Bodzentyn Ewa KLIMCZAK
6 m.gm. Busko-Zdrój Michał KRUPA
7 m.gm. Chęciny Dorota MOŻDŻEŃ
8 m.gm. Chmielnik Arkadiusz ŁYSAK
9 m.gm. Ćmielów Anita SKWIROWSKA
10 m.gm. Daleszyce Piotr GOŁDA
11 m.gm. Działoszyce Renata BANASIK
12 m.gm. Jędrzejów Magdalena SUŁEK
13 m.gm. Kazimierza Wielka Agnieszka GAUDYN
14 m.gm. Końskie Renata DOROSZKO
15 m.gm. Koprzywnica Marta TOŚ
16 m.gm. Kunów Marta JAGIEŁŁO
17 m.gm. Łagów Norbert SADŁOCHA
18 m.gm. Małogoszcz Mirosław SADOWSKI
19 m.gm. Morawica Teresa SÓJKA
20 m.gm. Nowa Słupia Andrzej JAKUBIEC
21 m.gm. Nowy Korczyn Krzysztof GADAWSKI
22 m.gm. Oleśnica Katarzyna BASIŃSKA
23 m.gm. Opatowiec Mirosław KRUSZYNA
24 m.gm. Opatów Jadwiga GARNUSZEK
25 m.gm. Osiek Sławomir BIELECKI
26 m.gm. Ożarów Anna GRYS
27 m.gm. Pacanów Justyna TOKARSKA
28 m.gm. Pierzchnica Paweł STĘPIEŃ
29 m.gm. Pińczów Lucjan ŚREDNICKI
30
m.gm. Połaniec Piotr MASTALERZ
31
m.gm. Radoszyce Zdzisław SZYMAŃSKI
32
m. Sandomierz Jerzy BOROWSKI
33
m.gm. Sędziszów Dariusz ZARZYCKI
34
m.gm. Skalbmierz Kamila WÓJCIK
35
m.gm. Staszów Edyta WACH
36 m.gm. Stąporków Ewa WIĘCKOWSKA
37 m.gm. Stopnica Robert JANIK
38 m.gm. Suchedniów Piotr CZAJKOWSKI
39 m.gm. Szydłów Monika SKAŁBANIA
40
m.gm. Wąchock Alicja SIEKAŃSKA
41
m.gm. Wiślica Marta PODSIADŁO
42
m.gm. Włoszczowa Justyna BUGAŁA-PIOTROWSKA
43
m.gm. Zawichost Barbara CZWARNO
44
gm. Baćkowice Marta KOZIARZ
45
gm. Bałtów Urszula WALCZYK
46
gm. Bejsce Małgorzata NOWAK-KANIA
47 gm. Bieliny Monika KWIETNIEWSKA
48 gm. Bliżyn Renata JĘDRZEJEWSKA
49 gm. Bodzechów Łukasz WOŹNY
50
gm. Bogoria Paweł KOZIARZ
51
gm. Brody Ewelina SŁAWEK
52
gm. Czarnocin Ewa SMĘDZIK
53
gm. Dwikozy Maria KRAKOWIAK-KUSIK
54
gm. Fałków Mirosława PTAK
55
gm. Gnojno
Robert KALATA
56
gm. Gowarczów Katarzyna SUCHENIA
57 gm. Górno Tomasz SZYMKIEWICZ
58 gm. Imielno Halina GŁOMBIŃSKA
59 gm. Iwaniska Michał SKIBA
60
gm. Kije Justyna GARBAT
61
gm. Klimontów Jolanta MACIĄG
62
gm. Kluczewsko Mariusz WIŚNIEWSKI
63
gm. Krasocin Cezary KOWALSKI
64
gm. Lipnik Magdalena JAKUBOWSKA
65
gm. Łączna Mariusz OSIŃSKI
66
gm. Łoniów Magdalena PAWLICA
67 gm. Łopuszno Marcin DUDEK
68 gm. Łubnice Agnieszka KASZA
69 gm. Masłów Izabela DZIEWIĘCKA
70
gm. Michałów Stanisław KĘDZIERSKI
71
gm. Miedziana Góra Urszula SAPA-GÓRA
72
gm. Mirzec Julita PIĘTAK
73
gm. Mniów Jolanta RUTKOWSKA
74
gm. Moskorzew Paulina WÓJCIK
75
gm. Nagłowice Agnieszka DĄBEK
76 gm. Obrazów Ewa GRZESIK
77 gm. Oksa Dariusz NOWAK
78 gm. Pawłów Dariusz Franciszek NOWAK
79 gm. Piekoszów Piotr JASEK
80
gm. Radków Marcin SZAFRAŃSKI
81 gm. Raków Mateusz SZWARC
82 gm. Ruda Maleniecka Jarosław KLIMEK
83 gm. Rytwiany Renata PODYMA
84 gm. Sadowie Adam KMIECICKI
85 gm. Samborzec Piotr CIESZKOWSKI
86 gm. Secemin Ewelina MAŁECKA
87 gm. Sitkówka-Nowiny Sławomir CISZOWSKI
88 gm. Skarżysko Kościelne Marta ZIOMEK
89 gm. Słupia (Jędrzejowska) Krystyna WÓJCIK
90
gm. Słupia Konecka Małgorzata SZABLEJ
91 gm. Smyków Zbigniew KOLUS
92 gm. Sobków Patryk CZUBA
93 gm. Solec-Zdrój Aleksandra MICHALSKA
94 gm. Strawczyn Aneta SZPLIT
95 gm. Tarłów Marek WILKOWICZ
96 gm. Tuczępy Renata GRUSZCZYŃSKA
97 gm. Waśniów Iwona ŁABĘCKA
98 gm. Wilczyce Sławomir KOWALSKI
99 gm. Wodzisław Ryszard BIELAK
100 gm. Wojciechowice Danuta PRONOBIS
101 gm. Zagnańsk Ireneusz PIASECKI
102 gm. Złota Dorota FRĄCZEK
  • Drukuj
  • Pobierz w PDF
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:19-04-2018 8:54
    Wprowadził:Karol Matyja
  • Data modyfikacji:23-09-2019 12:23
    Wprowadził:Karol Matyja