więcej

Referendum gminne w sprawie odwołania Rady Gminy w Łopusznie i Wójta Gminy Łopuszno, zarządzone na dzień 13 czerwca 2021 r.

UWAGA

W związku z ograniczeniami w przyjmowaniu korespondencji przez Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Kielcach, z uwagi na panującą epidemię wirusa SARS-CoV-2 oraz obostrzeniami i rygorami sanitarnymi z tym związanymi, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w sprawie złożenia zgłoszeń. Dokumenty mogą zostać przesłane w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Pokaż adres e-mail. W takim przypadku, oryginały zgłoszeń należy przesłać do Krajowego Biura Wyborczego Delegatury w Kielcach tradycyjną pocztą.

 

W dniu 2 lutego 2021 r.  Inicjator Referendum – powiadomił Wójta Gminy Łopuszno o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum gminnego w sprawie odwołania Rady Gminy w Łopusznie i Wójta Gminy Łopuszno przed upływem kadencji.

Pełnomocnikiem grupy inicjatywnej jest Krzysztof Aleksander Soboń.

W dniu 3 lutego 2021 r. do Komisarza Wyborczego w Kielcach I wpłynęło powiadomienie Inicjatora Referendum o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Rady Gminy w Łopusznie i Wójta Gminy Łopuszno przed upływem kadencji.

W dniu 1 kwietnia 2021 r. Pełnomocnik Inicjatora Referendum przekazał Komisarzowi Wyborczemu w Kielcach I wniosek mieszkańców o przeprowadzenie referendum gminnego w sprawie odwołania Rady Gminy w Łopusznie i Wójta Gminy Łopuszno przed upływem kadencji.

W dniu 28 kwietnia 2021 r. Komisarz  Wyborczy w Kielcach I wydał postanowienie o przeprowadzeniu referendum gminnego w sprawie odwołania Rady Gminy w Łopusznie i Wójta Gminy Łopuszno przed upływem kadencji.

ŁOPUSZNO - Postanowienie KW I o przeprowadzeniu referendum gminnego w sprawie odwołania Rady Gminy w Łopusznie i Wójta Gminy Łopuszno przed upływem kadencji

Termin referendum został wyznaczony na niedzielę 13 czerwca 2021 r.

Rejestr zmian

 • Data utworzenia

  29-04-2021 7:33

  Wprowadził:

  Łukasz Jagodziński

 • zobacz cały rejestr

 • Data modyfikacji

  29-04-2021 7:57

  Wprowadził:

  Łukasz Jagodziński

 • Data modyfikacji

  29-04-2021 13:01

  Wprowadził:

  Łukasz Jagodziński

 • Data modyfikacji

  30-04-2021 15:16

  Wprowadził:

  Łukasz Jagodziński

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij