Korpus Urzędników Wyborczych w województwie świętokrzyskim

WYKAZ URZĘDNIKÓW WYBORCZYCH W POSZCZEGÓLNYCH GMINACH NA OBSZARZE WŁAŚCIWOŚCI DELEGATURY (WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE)

(stan na dzień 18 czerwca 2018 r.)

Lp. Nazwa jednostki Imię i nazwisko
1 m.n.p.p Kielce Anna CHWASTOWSKA
Łukasz GOŁDA
2 m. Ostrowiec Świętokrzyski Kamil STOJEK
Mariusz MROCZEK
3 m. Skarżysko-Kamienna Damian GRZELKA
4 m. Starachowice Jerzy WITKOWSKI
5 m.gm. Bodzentyn Ewa KLIMCZAK
6 m.gm. Busko-Zdrój
7 m.gm. Chęciny Dorota MOŻDŻEŃ
8 m.gm. Chmielnik
9 m.gm. Ćmielów Anita SKWIROWSKA
10 m.gm. Daleszyce Piotr GOŁDA
11 m.gm. Działoszyce Renata BANASIK
12 m.gm. Jędrzejów Maciej NOGA
13 m.gm. Kazimierza Wielka Agnieszka GAUDYN
14 m.gm. Końskie Renata DOROSZKO
15 m.gm. Koprzywnica Marta TOŚ
16 m.gm. Kunów Marta JAGIEŁŁO
17 m.gm. Łagów Norbert SADŁOCHA
18 m.gm. Małogoszcz Mirosław SADOWSKI
19 m.gm. Morawica Teresa SÓJKA
20 m.gm. Opatów Jadwiga GARNUSZEK
21 m.gm. Osiek Sławomir BIELECKI
22 m.gm. Ożarów Anna GRYS
23 m.gm. Pińczów Lucjan ŚREDNICKI
24 m.gm. Połaniec Piotr MASTALERZ
25 m.gm. Radoszyce
26 m.gm. Sandomierz Krzysztof DYWAN
27 m.gm. Sędziszów Dariusz ZARZYCKI
28 m.gm. Skalbmierz Kamila WÓJCIK
29 m.gm. Staszów Edyta WACH
30 m.gm. Stąporków Ewa WIĘCKOWSKA
31 m.gm. Stopnica Marzena POROS
32 m.gm. Suchedniów Piotr CZAJKOWSKI
33 m.gm. Wąchock Alicja SIEKAŃSKA
34 m.gm. Wiślica Marta PODSIADŁO
35 m.gm. Włoszczowa Justyna BUGAŁA-PIOTROWSKA
36 m.gm. Zawichost Katarzyna KONDRAT
37 gm. Baćkowice Małgorzata CHWAŁA
38 gm. Bałtów Urszula WALCZYK
39 gm. Bejsce Małgorzata NOWAK-KANIA
40 gm. Bieliny Monika KWIETNIEWSKA
41 gm. Bliżyn Renata JĘDRZEJEWSKA
42 gm. Bodzechów Łukasz WOŹNY
43 gm. Bogoria Paweł KOZIARZ
44 gm. Brody Ewelina SŁAWEK
45 gm. Czarnocin Ewa SMĘDZIK
46 gm. Dwikozy Maria KRAKOWIAK-KUSIK
47 gm. Fałków Mirosława PTAK
48 gm. Gnojno
Robert KALATA
49 gm. Gowarczów Kamil KUBKA
50 gm. Górno Tomasz SZYMKIEWICZ
51 gm. Imielno Halina GŁOMBIŃSKA
52 gm. Iwaniska Ewelina MRUK
53 gm. Kije Justyna GARBAT
54 gm. Klimontów Jolanta MACIĄG
55 gm. Kluczewsko Kinga POPCZYK
56 gm. Krasocin Cezary KOWALSKI
57 gm. Lipnik Magdalena JAKUBOWSKA
58 gm. Łączna Mariusz OSIŃSKI
59 gm. Łoniów Magdalena PAWLICA
60 gm. Łopuszno Beata NIZIOŁEK
61 gm. Łubnice Agnieszka KASZA
62 gm. Masłów Izabela DZIEWIĘCKA
63 gm. Michałów Stanisław KĘDZIERSKI
64 gm. Miedziana Góra Urszula SAPA-GÓRA
65 gm. Mirzec Julita PIĘTAK
66 gm. Mniów Jolanta RUTKOWSKA
67 gm. Moskorzew Paulina WÓJCIK
68 gm. Nagłowice Agnieszka DĄBEK
69 gm. Nowa Słupia Piotr GAJEK
70 gm. Nowy Korczyn Krzysztof GADAWSKI
71 gm. Obrazów Ewa GRZESIK
72 gm. Oksa Dariusz NOWAK
73 gm. Oleśnica Katarzyna BASIŃSKA
74 gm. Opatowiec Anna MICHNO
75 gm. Pacanów Justyna TOKARSKA
76 gm. Pawłów Dariusz NOWAK
77 gm. Piekoszów Piotr JASEK
78 gm. Pierzchnica Paweł STĘPIEŃ
79 gm. Radków Marcin SZAFRAŃSKI
80 gm. Raków Mateusz SZWARC
81 gm. Ruda Maleniecka
82 gm. Rytwiany Renata PODYMA
83 gm. Sadowie Adam KMIECICKI
84 gm. Samborzec Piotr CIESZKOWSKI
85 gm. Secemin Ewelina MAŁECKA
86 gm. Sitkówka-Nowiny Sławomir CISZOWSKI
87 gm. Skarżysko Kościelne Marta ZIOMEK
88 gm. Słupia (Jędrzejowska) Krystyna WÓJCIK
89 gm. Słupia Konecka Małgorzata SZABLEJ
90 gm. Smyków Zbigniew KOLUS
91 gm. Sobków Patryk CZUBA
92 gm. Solec-Zdrój Aleksandra MICHALSKA
93 gm. Strawczyn Aneta SZPLIT
94 gm. Szydłów Monika SKAŁBANIA
95 gm. Tarłów Marek WILKOWICZ
96 gm. Tuczępy Ewa STACHURSKA
97 gm. Waśniów Iwona ŁABĘCKA
98 gm. Wilczyce Sławomir KOWALSKI
99 gm. Wodzisław Ryszard BIELAK
100 gm. Wojciechowice Anna ZASUWA
101 gm. Zagnańsk Ireneusz PIASECKI
102 gm. Złota Dorota FRĄCZEK
  • Drukuj
  • Pobierz w PDF
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:19-04-2018 8:54
    Wprowadził:Karol Matyja
  • Data modyfikacji:18-06-2018 13:39
    Wprowadził:Karol Matyja